Jesteśmy zespołem młodych, energicznych ludzi, których łączy wspólna pasja i zamiłowanie do starej  motoryzacji. Naszymi obiektami westchnień od młodzieńczych lat były motocykle Harley Davidson i samochody amerykańskie z silnikami V8  z początku lat ’30 do końca lat ’70.

Z czasem, gdy dorastaliśmy i nasze marzenia stawały się bliższe rzeczywistości, uświadomiliśmy sobie , że każde pragnienie ukryte głęboko w duszy musi się spełnić jeżeli tylko tego bardzo chcemy i za nim podążamy.

Dziś, gdy nasze dziecięce marzenia się spełniły, chcielibyśmy podzielić się naszą pasją i doświadczeniem z innymi ludźmi. Jesteśmy gotowi aby pomóc przy doborze części do amerykańskiego klasyka jak i również zaoferować kompleksową odbudowę pojazdu.

Dziś będąc dorosłym człowiekiem, mogę powiedzieć IMAG0666ao sobie, że od dnia, kiedy po raz pierwszy jako 12-latek ujrzałem amerykańskiego klasyka z silnikiem V8, który przejechał obok mnie z zapierającym dech w piersiach dźwiękiem, nigdy już nie byłem takim samym człowiekiem ….

To uczucie i miłość towarzyszy mi do dziś, czego Wam również serdecznie życzę.

                                                                                        
                                                                                             pozdrawiam
                                                                                          Michał Pączka